Ahoj, ženy krásné!

Vítejte v Kotvičkárně!

Toto je má virtuální kavárna - Kotvičkárna (spojení slov kavárna a kotvička)!

Zde si spolu můžeme dát virtuální kávu. Díky tomuto kafi mi umožňujete vytvářet pro vás více videií v lehkosti a radosti a posílat tak dále do světa hygge pocit na duši a virtuálně tak obejmout všechny, kteří to potřebují. 

Kdo to tady tvoří?

V roce 2023 to je 23 let, kdy si mě věci mezi nebem a zemí přitáhly a začala jsem o nich studovat více informací.

Kartám, runám, živlové magii & magii Severu se aktivně věnuji v 14 let a práci s energiemi 16 let, a toto pole je tak úžasně široké, že každým rokem své praxe objevuji něco nového, co do svého tvoření vkládám - to proto, že chci pro vás, mou Kotvičkářskou rodinku, to nejlepší a chci, aby výklad, videa, a další komponenty z mé tvorby byly pro vás nejen smyslným prožitkem, ale hlavně něčím výjimečným, co vám bude dodávat energii právě tehdy, když to budete nejvíce potřebovat.

Proč si koupit kávu právě v Kotvičkárně?

Pokud vám má tvorba dává smysl, a cítíte to tak, můžete mě podpořit jednorázovým příspěvkem v podobě virtuální kávy. Kafíčko pro mě znamená nejen rozradostnění dne, ale hlavně mě podpoří při kreativních činnostech jako je:

  • Tvorba a editace videií na YouTube a další sítě
    - např. hloubkový výklad na YouTube v délce 1 hodiny zahrnuje celkem 6-8 hodin práce (volba tématu, příprava, technické nastavení, samotné nahrávání a postprodukce).
  • Více obsahu
    Budu moci pro vás vytvářet více videií na YouTube či psát články na blog na témata, která vás zajímají (ať už výklady nebo vlogy či povídací videa).
  • Nová témata
    Nákup virtuální kávy mi dá čas na prozkoumání nových témat, která vám pak mohu předat.

Děkuji vám i tehdy, pokud o zakoupení kafíčka jen uvažujete.
I to pro mě opravdu moc znamená a vážím si toho. 

Jaké kafíčko si spolu dáme?

Níže se můžete rozhodnout nad výběrovou virtuální kávou alias příspěvkem. A jak to tak v kavárničkách bývá, i ode mě dostanete 🌟 DVĚ MALÁ PŘEKVAPENÍ 🌟 pro zakotvení do pohody přímo ke kafíčku (tj. do mailíku): 

Mockrát Vám děkuji za kafíčko!

Děkuji, že jste zavítali do mé virtuální kavárničky  🌞

Ze srdce děkuji za pozvání na kávu (nebo jen za vaši návštěvu na tomto webu) a už teď se moc těším na další tvorbu, do které přidám všechna kouzla, díky kterým se pro vás tento čas stane výjimečným a vždy podporujícím okamžikem na Vašem životním putování. 

S láskou a radostí, 
~ Leni z hor ✨

Co na mou tvorbu s přesahem říkají mé klientky?

Chtěli byste se mnou zažít třeba magický výklad? Koukněte sem a vyberte si takový výklad, který vás pohladí. Budu se na vás těšit!

Níže najdete některé z recenzí.