Jak nyní dál? Na co se soustředit? 🌟mini-výklad I✨POSELSTVÍ KARET ✨

Čarovnou neděli, milovaná Kotvičkářská rodinko!

Jaký jste měli týden? Co jste se nového dozvěděli a jak jste jej prožili? Co říkáte na energii dnešního šťastného úplňku? 🌕

Další z velmi častých otázek, které společně s klientkami na osobních výkladech řešíme, je ta, „kam se nyní vrtnout“ – na co se nyní soustředit, jaké kroky učinit a jak se v celkovém chaosu lépe orientovat.

Toto téma jsem proto zpracovala i do dnešního výkladu. Společně tak budeme nahlížet na tyto dvě otázky prostřednictvím následujících otázek: na co se nyní soustředit, jakým způsobem k tomu přistoupit (nebo jak danou situaci řešit) a samozřejmě se podíváme i na doplňující informace, ať je obrázek ucelený.

⚠️POZOR: Výklad provázely rekonstrukční práce, proto v určitých úsecích natrefíte na hluk z vrtačky. Velmi se za tyto ztížené poslechové podmínky omlouvám. Komu by to vadilo, tak vás prosím, přejděte na výklad jiný. Ne vždy jsou podmínky ideální a když člověk dostane kreativní chvilku, je třeba tvořit. Nemusíte mi proto psát do komentářů, „že ta vrtačka tam ruší…“😁. Moc vám děkuji za pochopení a věřím, že i přesto vám výklad předá důležitá poselství. 😊Děkuji i všem, kteří hlasovali na Instagramu, že i přes tyto náročné podmínky by výklad chtěli. ⚠️

Jak se vám výklad líbí?

Nezapomeň prosím ani na kroky v praktičnu, jako je např. psaní si deníku jako sebereflexe, rovnováha mezi pracovní oblastí a dostatkem času pro sebe, případně zpomalení toku myšlenek prostřednictvím meditací či dalších rituálků radosti, alias Kotviček, díky kterým se kotvíš do přítomnosti a přitahuješ si tak radost.

A jak na to?👇🏻

Pokračuj dál pod mým průvodcovským slovem – koukni se na všechno, co pro Tebe mám jako dárek  >>tady<<.👐🏻

Dnešní výklad, stejně, jako všechny ostatní, jsou nadčasové a přinesou vám poselství kdykoliv, kdy si výklad pustíte.

Určitě mi napiš do komentářů, jaký balíček sis vybrala a jak s Tebou zarezonoval – dnešní výklad má kolem půl hodinky a věřím, že Ti cinkne do noty.

Nechť je pro vás dnešní video nejen pohlazením, ale opět i kompasem na vaší cestě na sever, do vašeho opravdového já a za hlasem vašeho srdce. Věřím, že vás pohladí na duši a vykouzlí úsměv na tváři, stejně jako tak jako vás zahalí do hygge pocitu útulna. 💛🧡🤍

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Radši posloucháš?

Toto povídání najdeš i na podcastu Kotviček pohody - Apple Podcast nebo Spotify.

Tak si pozvěte radost do (d)uší a vykouzlete si hygge pocit na duši! 

👉🏻 Všechny mé výklady na YouTube pro lepší den, najdeš je tady.

Přeji příjemnou a radostnou podívanou nebo poslouchanou.

S láskou a radostí,

Leni Střelenka ✨

💛  Jestli cítíš, že Ti mohu pomoci a ráda bys se mnou zažila citlivýmagický výklad karet s přesahem, tak neváhej a zarezervuj si termín zde. Bude mi ctí být pro Tebe průvodkyní.

🌕 Každý úplněk mini-výklad, tipy na rituály a magie měsíce s přehledem energií do Tvé e-mailové schránky najdeš tady.

✨ Pokud potřebuješ trochu energie načerpat, možná se Ti budou hodit mé vychytávky, jak mít více energie, nebo má e-kniha, kde společně odhalíme tajemství každodenní radosti a pohody. Ve videu rovněž zmiňuji i Fintu 10 minut.

🪴 Další povídání na téma vysoké citlivosti nebo slow-life, najdeš na blogu – postupně vše zpracovávám a doplňuji.

🌿 Možná by Ti udělala radost i nějaká meditace, jako uvolnění po dlouhém a náročném dni.

🌱 Nebo jestli mi jen chceš říct, co Tě trápí, napiš mi a společně se pokusíme najít nejvhodnější řešení.

 

Lenka Em
Jsem Lenka Em, citlivá maminka 3čátek z hor, co spojuje praktično a magično. Toto je můj hygge Vesmír, kde je vše jak má, a kde je každá žena hvězda. Mé tvoření je protkané citlivostí, radostí, něhou a optimismem. Náměty čerpám z vlastního života a s radostí je předávám dál. Tak ať se líbí! Můj příběh si můžeš můžeš přečíst zde >> Chceš dostávat zdarma mini-výklady a informace o síle úplňku? 
Koukni sem >> . Mé nepřekonatelné organizační vychytávky pro všechny zaneprázdněné maminky, které si chtějí konečně dopřát nějaký čas pro sebe, najdeš tady >> .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • MĚSÍČNÍK: magie Měsíce, rituály a mini-výklady

 • VÝKLADY: Týden plný kouzel

 • MEDITACE: Zklidňující
 • MEDITACE: Červená & oranžová

 • MEDITACE: Čas pro sebe

 • E-KNIHA: Odhal Tajemství

 • VYCHYTÁVKY: pozvi radost do života

 • Kotvíte nejvíce tady:
 • Tohle je na Kotvičkách nového:
 • Kategorie
 • Zakotvěte na Instagramu…
 • Kotvím i na Youtube…
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Apple:
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Spotify