Životní restart – zážitek s nádechem tajemna – díl 3 👻

Ahoj, přátelé Kotviček,

dnes navazujeme na další díl historek s přídechem tajemna! Tento mi poslala Jarka (děkuji, Jaru) a moc jí za to děkuji. Přečtěte si jej níže a dejte mi určitě vědět, zdali máte podobné zážitky – buď do komentáře, nebo na mailík. Na vaše příběhy se opravdu moc těším a děkuji vám za vaše sdílení.

Věřím, že sdílení těchto příběhů nás nenechává na pochybách, že svět za oponou s námi komunikuje.

Dnešní příběh je delší, a o to intenzivnější. Plný inspirace a životní moudrosti a spousty aha-momentů. Děkuji za svolení jej uveřejnit v jeho původní podobě i se všemi detaily.

Příběh je následující:

Dobrý den,

reaguji na vaši výzvu, podělit se o tajemný příběh. V mém případě se asi spíš jedná o souhrn skutečností, které mi život připravil.
Jmenuji se Jarka je mi nyní 53 let a 1.6.2022 mi život připravil totální restart. Měla jsem partnera, spořádaný život v zajetých kolejích, 3 dospělé syny z předchozího vztahu a v té době 11 letou dceru s tímto – druhým partnerem. Vztah to byl zřejmě karmický, komplikovaný a né úplně šťastný, ale mně stál za to. Věděla jsem s kým zestárnu a jak se můj život bude odvíjet.
Onoho 1.6.2022 můj muž fungoval úplně normálně jako každý den. Jezdil autem, sekal trávu, pracoval (měli jsme firmu, v té době jsme spolu byli 19 let a posledních 10 let 24/7). Před pátou odpoledne jsem měla odjet pro dceru do bazénu, ale zdržel mě. Potřeboval, abych něco připravila, docela jsem se naštvala, ale zpětně jsem za to velmi vděčná.
Ten den byl celý nějaký zvláštní. Měla jsem potřebu mu uvařit řízky a bramborový salát, což každý den nedělám. 🙂 Měla jsem potřebu ho obejmout, když kolem mě prošel, ale zamračil se na mě, až mě to vyděsilo, řekla jsem si, dobře tak večer. Jenže večer pro nás už nikdy žádný společný nebyl…
Když jsem odcházela pro dceru, minuli jsme se v chodbě, najednou se vrátil, lehl si na gauč, začal si vyhrnovat tričko a chropět. Dívala jsem se na něj a nechápala, co se děje. Ptala jsem se, jestli mám volat rychlou, jeho první odpověď byla, že ne a další ať volám a rychle…
7 minut trvalo, než přijeli. Ještě se pánové vybavovali a vlekli se, ale když viděli, co se děje, nastal ohromný šrumec. Sotva ho napojili, vypadl jim a já odešla z pokoje na chodbu, sedla jsem si na schody mezi naše zvířata (3 kočky a pes). Byli velmi klidní, tiší a seděli blízko mě. Mnou projížděla energie srovnatelná s elektrickým proudem a jen jsem prosila ať se vrátí.
Nepochybovala, věřila jsem, že se vrátí, že tedy infarkt, to se stává. Až za nějakou dobu přišla myšlenka, že se už nevrátí a za delší, že teď už by nebylo dobré, aby se vracel. Praskla mu aorta, měl velmi nemocné srdce a nevěděli jsme o tom, nechodil k lékaři. Nechal se očkovat.
Když záchranáři skončili s oživováním, vrátila jsem se do pokoje a sedla si k mrtvému tělu mého 49letého muže. To, co jsem cítila, bylo velmi zvláštní. Bylo to čisté bytí. Nebylo nic ani dobře a ani špatně, prostě to jen bylo, byl tam ohromný úžasný klid a vyrovnanost. Bylo tam všechno a nic. Ten stav si dodnes vybavuji a jde mi navodit. Svým způsobem to byl pro mě dar.
Následující měsíce jsem fungovala jako robot, jako marioneta, kterou někdo vede. Muž zanechal dost kostlivců, o které bylo nutné se postarat. Neměla jsem na výběr, nešlo o rozhodnutí, prostě jsem přesně věděla, co mám v jaký okamžik udělat.
Můj muž mi dal o sobě zprávu, že se nikam neztratil, že stále je, a to byl za života nezlomný ateista. Možná právě proto, do jakého problému mě svým náhlým odchodem dostal, se u nás děly zvláštní věci. To, že se mi v autě rozladilo rádio a vypadly všechny stanice, když jsem jela od právníka a nadávala, co mi způsobil, je jeden z mnoha zážitků. Až když jsem se mu omluvila, že vím, že to neudělal schválně, se stanice postupně začaly ladit.
Mám ale jeden opravdu zajímavý zážitek:
K mým padesátým narozeninám mi koupil zlaté náušnice. Každá má 2 kamínky. Protože náušnice střídám, nějakou dobu jsem je nenosila. Chtěla jsem je po jeho smrti opět začít nosit. Divila jsem se, že z jedné náušnice je vypadlý kamínek. Koukali jsme na to společně se synem a dcerou, že kamínek opravdu chybí. Člověk někdy zapomíná co viděl a co ne, ale na emoce se dá spolehnout. Dodnes si vybavuji tu lítost, že si nemůžu náušnice nasadit, protože jak by to vypadalo, kdyby jedna byla bez kamínku. Tak jsem je zase zavřela do krabičky a uložila. Za 3 měsíce měla dcera nutkání se jít do krabičky podívat a byly jsme opravdu velmi překvapené, protože kamínek byl opět na svém místě.
Přemýšleli jsme všichni tři, jestli opravdu nás nešálil zrak a kamínek tam byl vždy, ale ta silná emoce lítosti prostě byla reálná…
Vše je hra prostoru. Později se děly ještě další věci, muž o sobě dával vědět. Nevím, jestli je se mnou, vnímám energie, umím je směrovat v těle, to mi přinesla smrt. Musela jsem uvolňovat tělo a utvořit jakýsi kanál, abych vše vydržela.
Můj život se velmi změnil, už nikdy nebude jako dřív. 🙂
Smrt pro mě byla v jistém ohledu dar. Byly ale i velmi těžké stavy panických ataků, kdy mi děti volaly rychlou a záchranáři snižovali vysoký krevní tlak. Vše jsem ale zvládla bez antidepresiv. Z lidského hlediska, jsem utrpěla ohromnou ztrátu. V jeden okamžik jsem přišla o muže, o práci i o domov. Dnes vím, že není výhodné lpět, na ničem :-). Neumím úplně nelpět, ale snažím se tak žít a učit se ve všem uvolňovat.
Vím, že smrtí lidského těla nic nekončí, je to pouze transformace, stejně jako zrození. Možná je ten druhý břeh mnohem reálnější než tento náš kolektivní sen.
Přeji hodně štěstí a zdraví.
– Jarka

👉🏻 Jaký z toho máte pocit? A co si myslíte vy?
Mě vždy překvapí, že skoro každý z nás má podobné, „nevysvětlitelné“ zážitky taky. Když se na toto téma rozhovořím, vždy přijde někdo, kdo mi potvrdí, že zažil něco podobného, nebo slyšel podobnou historku od rodiny či známých.

Když jsem příběh přepisovala na blog, tak jsem měla určité problémy s ukládáním. A to zrovna ve chvíli, kdy bylo vše nachystané. Na technické problémy jsem zvyklá, ale toto bylo „trošku něco jiného“.

🍀 Všechny díly tohoto seriálu je možné nalézt v této rubrice.

👉🏻 Pokud by ses chtěla naladit, všechny mé výklady na YouTube najdeš je tady.

🌿 Cítíš, že to, co tvořím Ti dává smysl a ráda bys mě podpořila? Můžeš mi koupit virtuální kávu v mé Kotvičkárně.

Děkuji vám a sama se těším na další díl!

S láskou a radostí z hor,

Leni Střelenka ✨

💛  Jestli cítíš, že Ti mohu pomoci a ráda bys se mnou zažila citlivýmagický výklad karet s přesahem, tak neváhej a zarezervuj si termín zde. Bude mi ctí být pro Tebe průvodkyní.

☀️ Líbilo by se Ti jemné vedení prostřednictvím výkladů na každý den v týdnu? Pak je tu Týden plný kouzel – začni čarovat!

🌕 Každý úplněk mini-výklad, tipy na rituály a magie měsíce s přehledem energií do Tvé e-mailové schránky najdeš tady.

✨ Pokud potřebuješ trochu energie načerpat, možná se Ti budou hodit mé vychytávky, jak mít více energie, nebo má e-kniha, kde společně odhalíme tajemství každodenní radosti a pohody. Ve videu rovněž zmiňuji i Fintu 10 minut.

🪴 Další povídání na téma vysoké citlivosti nebo slow-life, najdeš na blogu – postupně vše zpracovávám a doplňuji.

🌿 Možná by Ti udělala radost i nějaká meditace, jako uvolnění po dlouhém a náročném dni.

🌱 Nebo jestli mi jen chceš říct, co Tě trápí, napiš mi a společně se pokusíme najít nejvhodnější řešení.

Tagy:
Lenka Em
Jsem Lenka Em, citlivá maminka 3čátek z hor, co spojuje praktično a magično. Toto je můj hygge Vesmír, kde je vše jak má, a kde je každá žena hvězda. Mé tvoření je protkané citlivostí, radostí, něhou a optimismem. Náměty čerpám z vlastního života a s radostí je předávám dál. Tak ať se líbí! Můj příběh si můžeš můžeš přečíst zde >> Chceš dostávat zdarma mini-výklady a informace o síle úplňku? 
Koukni sem >> . Mé nepřekonatelné organizační vychytávky pro všechny zaneprázdněné maminky, které si chtějí konečně dopřát nějaký čas pro sebe, najdeš tady >> .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • MĚSÍČNÍK: magie Měsíce, rituály a mini-výklady

 • VÝKLADY: Týden plný kouzel

 • MEDITACE: Zklidňující
 • MEDITACE: Červená & oranžová

 • MEDITACE: Čas pro sebe

 • E-KNIHA: Odhal Tajemství

 • VYCHYTÁVKY: pozvi radost do života

 • Kotvíte nejvíce tady:
 • Tohle je na Kotvičkách nového:
 • Kategorie
 • Zakotvěte na Instagramu…
 • Kotvím i na Youtube…
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Apple:
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Spotify