Poděl se se mnou o svůj zážitek s přídechem tajemna! 👻

Ahoj kotvičkářská rodinko!

Ve svém vlogu o svátku Samhain (kouknout se můžete tady) jsem zveřejnila výzvu na sdílení příběhů tzv. mezi nebem a zemí (někdo by řekl strašidelných historek, ale s tím já úplně nesouzním). Není to proto, abychom se „báli“, ale abychom si připomněli, že svět za oponou s námi komunikovat chce (mluvili jsme ve vlogu v souvislosti s našimi předky) a využívá k tomu různých prostředků.

Pokud chcete nějakou takovou historku se mnou sdílet, stačí napsat odpověď pod tento článek do komentáře, nebo na e-mail či Instagram (kontakty naleznete tady). History se nám už pěkně hromadí a moc ráda si poslechnu i tu vaši! Vaše příběhy budu postupně představovat (samozřejmě s vaším svolením).

Děkuji vám!

🍀 Všechny díly pak bude možné nalézt v této rubrice.

S láskou a radostí z hor,

Leni Střelenka ✨

💛  Jestli cítíš, že Ti mohu pomoci a ráda bys se mnou zažila citlivýmagický výklad karet s přesahem, tak neváhej a zarezervuj si termín zde. Bude mi ctí být pro Tebe průvodkyní.

☀️ Líbilo by se Ti jemné vedení prostřednictvím výkladů na každý den v týdnu? Pak je tu Týden plný kouzel – začni čarovat!

🌕 Každý úplněk mini-výklad, tipy na rituály a magie měsíce s přehledem energií do Tvé e-mailové schránky najdeš tady.

✨ Pokud potřebuješ trochu energie načerpat, možná se Ti budou hodit mé vychytávky, jak mít více energie, nebo má e-kniha, kde společně odhalíme tajemství každodenní radosti a pohody. Ve videu rovněž zmiňuji i Fintu 10 minut.

🪴 Další povídání na téma vysoké citlivosti nebo slow-life, najdeš na blogu – postupně vše zpracovávám a doplňuji.

🌿 Možná by Ti udělala radost i nějaká meditace, jako uvolnění po dlouhém a náročném dni.

🌱 Nebo jestli mi jen chceš říct, co Tě trápí, napiš mi a společně se pokusíme najít nejvhodnější řešení.

Tagy:
Lenka Em
Jsem Lenka Em, citlivá maminka 3čátek z hor, co spojuje praktično a magično. Toto je můj hygge Vesmír, kde je vše jak má, a kde je každá žena hvězda. Mé tvoření je protkané citlivostí, radostí, něhou a optimismem. Náměty čerpám z vlastního života a s radostí je předávám dál. Tak ať se líbí! Můj příběh si můžeš můžeš přečíst zde >> Chceš dostávat zdarma mini-výklady a informace o síle úplňku? 
Koukni sem >> . Mé nepřekonatelné organizační vychytávky pro všechny zaneprázdněné maminky, které si chtějí konečně dopřát nějaký čas pro sebe, najdeš tady >> .
Komentáře
 1. Vlasta Hofbauerová napsal:

  Dobrý den Leni, krásný den přeji. něco z druhého břehu jsem před lety zažila. Dceři bylo tenkrát 3-5 let, měla jsem tehdy přítele. První rok byl super, druhý už ne. Velmi žárlil, hádali jsme se a nakonec rozešli. Rozchod byl i s vyhrožováním zbraní. Mezitím jsem přišla o miminko. Doma jsem měla porcelánového kominíka (dodnes mám) . Celý ten rok se ke mě otáčel zády. Utrela jsem prach, postavila zpět na poličku a on se jak na magnetické střelce otočil ke mě zády. Ještě půl roku po rozchodu se otáčel. Rok a půl to trvalo. A nevidela jsem to jen já, víc lidí. Když se situace uklidnila, přestal a dodnes stojí bez hnutí. Dodnes věřím že to byl můj zesnulý otec. Vlasta

  • Lenka Em napsal:

   Vlastičko, moc vám děkuji za sdílení! Muselo to být pro vás velmi náročné životní období…O to víc je úžasné, jak teď „jedete“! Jen tak dál!!Jsem moc ráda, že jsme na ten váš příběh nezapomněly.<3 Krásný adventní čas!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • MĚSÍČNÍK: magie Měsíce, rituály a mini-výklady

 • VÝKLADY: Týden plný kouzel

 • MEDITACE: Zklidňující
 • MEDITACE: Červená & oranžová

 • MEDITACE: Čas pro sebe

 • E-KNIHA: Odhal Tajemství

 • VYCHYTÁVKY: pozvi radost do života

 • Kotvíte nejvíce tady:
 • Tohle je na Kotvičkách nového:
 • Kategorie
 • Zakotvěte na Instagramu…
 • Kotvím i na Youtube…
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Apple:
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Spotify