OTEVŘENO: rezervace termínů na ČERVEN 2024! 🌻☀️🌿🌼

Milá Kotvičkářská rodinko,

tímto oficiálně otvírám termíny rezervací osobních online výkladů na červen 2024! Výklady budu zpracovávat v termínu od 03/06 do 09/06, vč.

Pokud máte o výklad zájem, stačí mě kontaktovat prostřednictvím objednávkového formuláře a pro rychlejší komunikaci prosím uveďte, na co se v rámci výkladu chcete zaměřit. Na uvedeném odkaze je možné si výklad rovnou i objednat (pokud je samozřejmě ještě místečko, to tam vždy uvádím u termínu).

Děkuji vám za důvěru, moc si vážím toho, že si mě chcete vybrat za průvodkyni (nebo o tom jen uvažujete) a budu se na vás moc těšit!

✨Jak to bude probíhat dál? ✨

 • Odpíchneme se od oblasti, která vás momentálně trápí a na kterou se chcete zeptat.
 • Zpracovávám všechny oblasti: kariéra, studium, milostné vztahy, rodinné vztahy, životní poslání, finance, otázky mezi nebem a zemí, případně další. Každý výklad je originální a na míru šitý klientce, která si výklad objednává.
 • Nyní je důležité vědět, s kolika otázkami od vás budu pracovat.
 • Podle toho vám doporučím typ výkladu, který by byl nejvhodnější (podrobnosti, vč. ceníku naleznete na této stránce):
  • pro 1-2 otázky, kdy chcete jít trochu hlouběji a podívat se na návrhy řešení daného problému, nebo nápady, jak se s tím popasovat, případně co by bylo vhodné udělat pro vámi požadovaný výsledek – ať už v práci, studiu, osobním životě, milostných vztazích atd. – doporučím psaný výklad, který je psaný do mailu.
  • pro 3-4 otázky doporučuji video-výklad – nejprve se na vás naladím, zjistím, co se děje a poté již přejdu k otázkám, které vás zajímají. Zde vše uvidíte na videu, budete si moci vše v klidu přehrát, kolikrát budete chtít. Video trvá 30-40 minut.
 • Pak už je to na mě a výklad zpracuji v domluveném termínu. 🌞
 • Výklad vám pak zašlu v neděli a to v druhé půlce dne v daném termínu. Výklady záměrně objednávám na celý týden, protože ne vždy energie spolupracují, nebo jsou liščátka unavená a já tak chci mít jistotu, že mám na výklad pro vás ty nejlepší možné podmínky. Výklad pak zasílám v neděli, v druhé části dne.
 • Samozřejmostí je, že pokud budete po zaslání výkladu mít nějaké otázky, nebo bude třeba cokoliv dovysvětlit, jsem tu pro vás.

Mým velkým záměrem je zprostředkovat nejen výklad s přesahem a s prvky hygge pohody, ale zároveň předat maximum možných informací, které mohu zprostředkovat tak, aby vám co nejvíce pomohly na vaší životní cestě.

Pokud na výklad spěcháte, mohu pro vás zpracovat výklad do 3 dní, vč.  a to kdykoliv. Tento typ výkladu se jmenuje SOS pohotovost a více o něm najdete na stránce dedikované výkladům tady>>.

Zároveň vždy doporučuji výklad za 3-4 měsíce zopakovat, abychom se podívali na vývoj dané problematiky a případně navrhly další kroky. Nezřídka se stává, že společně s klientkou pracujeme dlouhodobě na dané oblasti a řešíme ji opravdu do hloubky, z různých úhlů pohledu a volíme takové kroky, které ženě přinesou dlouhodobý úspěch, případně dlouhodobý životní směr.

Vše nechávám samozřejmě na klientce samotné. Jsem však k dispozici i po skončení výkladu pro případné otázky, které mohou kdykoliv vyvstat na vaší cestě. Často se stává, že mě klientky kontaktují za 2-3 měsíce s otázkou.

Pokud v rámci výkladu vidím, že by bylo vhodné vyzkoušet nějaké techniky, nebo zajistit si např. nějaké kamínky, svíčky, případně někoho dalšího konzultovat atp. vždy to ode mě v e-mailu uvidíte a připojuji i osobní zkušenosti.

Pro klientky, které trápí mentální zdraví, např. deprese, panické ataky…, stejně tak jako klientky, které trápí těhotenství (např. se nedaří) zasílám ještě samostatné informace na toto téma vycházející z mých vlastních poznatků. Vždy je třeba si „vyzobat“ to, co s vámi ladí. Přeji si však, abyste tyto informace měla po ruce, protože mě by tenkrát určitě také pomohly. 😊

Velkou radost mi dělají i pravidelné updaty, třeba i rok dva po tom, co se vidíme. Jsem na každou velice pyšná, protože každá má svůj životní příběh a je pro mě vždy velmi pokorné vidět zprávy typu: „…i toto jste mi v rámci setkání říkala a podívejte se, rok a půl poté se to opravdu děje…“

Dále bych ráda předeslala, že se vždy maximálně snažím čtení z karet zasadit do mé filozofie kombinování praktična a magična a doporučovat takové kroky, které můžete použít ihned následující den po výkladu.

To proto, že jsem za více, jak 20 let, kterým se této oblasti věnuji, navštívila bezpočet setkání, kde jsem měla pocit, že nějaký z těchto elementů chybí.

Zároveň předesílám, že vnitřně známe odpovědi na naše otázky a mnohdy sloužím jako takové zrcadlo či reproduktor pro to, co klientka vnitřně vnímá. Zároveň jsem si naprosto 100% jistá jednou věcí – nikdy nevíme vše (ať už z oblasti mezi nebem a zemí; nebo života celkově) a jsem proto moc ráda, když je výklad interaktivní – tj. když mi potom dá paní vědět, jak to zapadá do jejího vnímání světa, jaké kroky už podnikla; jak vnímá, že to je provázané s jejím životním příběhem. Taky doporučuji, právě s odkazem na to, že nevíme vše, si vždy udělat na vše vlastní názor, vyzobat to nejdůležitější a případně se do nějaké oblasti více ponořit.

Věřím tomu, že právě celoživotní bádaní souvisí i s naším životem a nezřídka se stává, že mi ženy po výkladu napíší, že se nyní také věnují kartičkám, nebo se konečně ponořili do tajů numerologie, automatického psaní, práci s energií či dalších oblastí. A ani nevíte, jak všem těmto ženám fandím. Svět potřebuje lidi, kteří mohou pomáhat ostatním, a protože jsme každý jiný, je tak možné si najít tu správnou osobu pro každého.

Ráda bych také zdůraznila, že pokud toužíte po nějaké změně ve svém životě, nebo se mě ptáte na to, jak se daná oblast bude vyvíjet a tajně doufáte v zázrak, ten zázrak se bohužel nestane, pokud něco ve svém životě nezměníte, či neuděláte jinak. Mám to obrovské štěstí, že za mnou přicházejí ženy, které tuto znalost a pochopení pro problematiku mají a kolikrát vidím, jak po setkání začnou krok po kroku věci implementovat do svého osobního života. To je prostě nejvíc.

Pro osobní online výklady si vyhrazuji takto speciální čas, protože se chci maximálně soustředit na každou jednu z vás. Nerada dělám polovičatou práci, nebo „jen tak, aby to bylo“, proto se snažím svou pozornost maximálně soustředit do tohoto výkladového týdne. Zároveň je potřeba pro mě v tomto týdnu i uzpůsobit vše okolo – dostatečně odpočívat a pravidelně se kotvit a nezapomenout na víceúrovňovou očistu. I v „nevýkladovém“ týdnu se o toto snažím, ale při intezivní práci s ostatními je toto o něco důležitější, než obvykle.

Navíc výklady schválně vypracovávám v rámci jednoho týdne a zasílám je až v neděli a to proto, že ne vždy energie spolupracují, nebo jsou liščátka unavená a já tak chci mít pro vás ty nejlepší možné podmínky.

O výkladu uvažuješ, ale ještě úplně nevíš, jak chutná a co všechno můžeš zažít? ❓

Tak přesně pro Tebe jsou následující informace:

👉🏻koukni na všechny mé výklady na YouTube >>nebo si je poslechni na podcastech (Apple, Spotify) – tam uvidíš, jak vypadají mé video-výklady

👉🏻 pro malé vedení na cestě v  Týdnu plném kouzel>> – je to 7 kouzelných výkladů pro 7 životních oblastí.

👉🏻 pro každodenní radost je tu pro Tebe Měsíc plný kouzel>> – 30 dní afirmací a výkladů

👉🏻 nebo dostávej úplňkové mini-výklady každý měsíc na mail >> tam uvidíš, jak vypadají mé psané výklady

👉🏻 ráda by ses na něco zeptala, nebo jen navnímala atmosféru? Tak to je pro Tebe rubrika s názvem Otázkárna >>, kde odpovídám na vaše dotazy

Kdyby ses chtěla na cokoliv zeptat jsem k dispozici na e-mailu.

Budu se těšit a děkuji vám, že mám pro koho tvořit!☀️

Mějte se kotvičkově – s láskou a radostí,

Leni Střelenka ✨

Lenka Em
Jsem Lenka Em, citlivá maminka 3čátek z hor, co spojuje praktično a magično. Toto je můj hygge Vesmír, kde je vše jak má, a kde je každá žena hvězda. Mé tvoření je protkané citlivostí, radostí, něhou a optimismem. Náměty čerpám z vlastního života a s radostí je předávám dál. Tak ať se líbí! Můj příběh si můžeš můžeš přečíst zde >> Chceš dostávat zdarma mini-výklady a informace o síle úplňku? 
Koukni sem >> . Mé nepřekonatelné organizační vychytávky pro všechny zaneprázdněné maminky, které si chtějí konečně dopřát nějaký čas pro sebe, najdeš tady >> .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • MĚSÍČNÍK: magie Měsíce, rituály a mini-výklady

 • VÝKLADY: Týden plný kouzel

 • MEDITACE: Zklidňující
 • MEDITACE: Červená & oranžová

 • MEDITACE: Čas pro sebe

 • E-KNIHA: Odhal Tajemství

 • VYCHYTÁVKY: pozvi radost do života

 • Kotvíte nejvíce tady:
 • Tohle je na Kotvičkách nového:
 • Kategorie
 • Zakotvěte na Instagramu…
 • Kotvím i na Youtube…
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Apple:
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Spotify