Otázkárna – 9: kamínkovka, dny v týdnu, vzkazy z vrchu

Jéé, ahoj, ženo krásná! 🤍

Představ si – Otázkárna je zpět! Těšíš se? Já moc! Na podzim vycházela pravidelně každé pondělí. Nyní bude vycházet každý první pátek v měsíci. 

A tady je nový díl, v pořadí již devátý!

Toto je prostor, kde odpovídám na dotazy, které se často opakují a které mi pokládáte v komentářích, e-mailech či ve zprávách na Instagramu.

Pamatujte prosím, že nemám patent na rozum a veškeré mé odpovědi vychází z vlastních zkušeností, prožitků, domněnek, závěrů, informací…Ale ten správný názor na věc si udělá vždy každý sám, když zapojí nejen rozum, ale i intuici a pocit. 😊 Howgh. 🌟

Dnes jsme se zaměřili na tato témata: ⤵️

Vy návod najdete na tomto odkazu >>.

🔴 V této souvislosti můžete využít playlist mých Poselství karet na YouTube, který najdete tady – snažím se zde pokrýt větší spektrum otázek tak, abyste se s kartičkami mohli vždycky poradit.

Byť se jedná o kolektivní neboli obecné výklady, jsou schopny poradit s tradičními problémy, se kterými klientky za mnou přicházejí. 🔴

Na toto téma rovněž chystám (už asi od minulého podzimu 😅) rozsáhlejší článek, ale něco málo jsem už stihla nakousnout už tady, v pisání nazvaném Väntljusstaken – severská obdoba adventu (ale magičtější). 🕯🌟 Tak snad to někdy o těch dnech dopíši. 😁 Taky se hodně v mé praxi setkávám s tím, jak jsou jednotlivé runy přiřazené určitým dnům – i na toto téma bych se chtěla více rozepsat. Zatím si vše zapisuji. Jak jistě víte, runy jsou velice mocný nástroj a až člověk ucítí impulz, že si jej runy zavolaly, určitě by neměl otálet…

Samozřejmě, o všem se dá debatovat a polemizovat. Odpovědi na tyto otázky slouží spíše k dalšímu zamyšlení. Děkuji za shovívavost. 🙏🏻

Chceš se zapojit do Otázkárny?

Jestli je tomu tak, tak mi pošli svůj dotaz na e-mail nebo jako zprávu na Instagramu (kontakty najdeš na této stránce). Já se budu moc těšit, co dalšího prozkoumám a do té doby jdu zase objevovat zákoutí světa z pohledu praktična i magična.

Předchozí díly Otázkárny najdeš právě zde.

S láskou a radostí,

Lenka Střelenka 🏹  alias

💛  Pokud cítíš, že Ti mohu pomoci a ráda bys se mnou zažila citlivýmagický výklad karet s přesahem, tak neváhej a zarezervuj si termín zde. Bude mi ctí být pro Tebe průvodkyní.

🌝  Každý úplněk mini-výklad, tipy na rituály a magie měsíce s přehledem energií do Tvé e-mailové schránky najdeš tady.

✨  Každý druhý týden mini-výklad zvaný Orákulum na InstagramuTiktoku.

🌕 Nová Červená & oranžová meditace na harmonizaci 1. & 2. čakry čeká na Tebe tady.

Lenka Em
Jsem Lenka Em, citlivá maminka 3čátek z hor, co spojuje praktično a magično. Toto je můj hygge Vesmír, kde je vše jak má, a kde je každá žena hvězda. Mé tvoření je protkané citlivostí, radostí, něhou a optimismem. Náměty čerpám z vlastního života a s radostí je předávám dál. Tak ať se líbí!

Můj příběh si můžeš můžeš přečíst zde >>

Chceš dostávat zdarma mini-výklady a informace o síle úplňku? 
Koukni sem >> .

Mé nepřekonatelné organizační vychytávky pro všechny zaneprázdněné maminky (a nejen pro ně), které si chtějí konečně dopřát nějaký čas pro sebe, najdeš tady >> .
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • MĚSÍČNÍK: magie Měsíce, rituály a mini-výklady

 • VÝKLADY: Týden plný kouzel

 • MEDITACE: Zklidňující
 • MEDITACE: Červená & oranžová

 • MEDITACE: Čas pro sebe

 • E-KNIHA: Odhal Tajemství

 • VYCHYTÁVKY: pozvi radost do života

 • Kotvíte nejvíce tady:
 • Tohle je na Kotvičkách nového:
 • Kategorie
 • Zakotvěte na Instagramu…
 • Kotvím i na Youtube…
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Apple:
 • Pozvěte si radost do (d)uší – Spotify